zavřít

Vyzkoušejte Hru o trůny v Total War: Attila díky modifikaci Seven Kingdoms

Windows MAC

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Od prosince vyšlo už druhé rozšíření alfa verze modu Seven Kingdoms pro Total War: Attila. Jak už jste asi z názvu uhodli, mod předělává jednotky ze hry na ty, které odpovídají seriálu Hra o trůny, respektive původní knižní sáze Píseň ledu a ohně. Vizuální podoba jednotek a hrdinů však odpovídá seriálu. Nový update Beyond the Wall přidává k řadě už existujících velkých i malých rodů od Lannisterů po Tarlye také Hornwoody, Noční hlídku a Divoké. K tomu ještě přidává dalších patnáct generálů včetně Neda Starka, Roose Boltona či Mance Nájezdníka.

Důležité je, že je modifikace určená jen pro multiplayer, konkrétně Custom Battles. Neobsahuje kampaň, které se nejspíš nedočkáme, protože Creative Assembly nevydali potřebné vývojářské nástroje, a nejspíše už ani nevydají - a bez nich není možné pořádně editovat data kampaně.

I tak si ale můžete zkusit zaválčit s pomocí často odlišných armád. Jinak se bude bojovat s legiemi Neposkrvněných, doplněných dothrackou jízdou. Jinak zase s hordou Divokých, mezi kterými najdete i Thenny. Solidní přehled o tom, za koho jde v modu bojovat, si uděláte z traileru, který i verzi 1.02 uvádí. Samotný mod i s instrukcemi, jak jej zprovoznit, najdete zde.

Tagy: strategie fantasy modifikace realtime

Zdroje: PC Gamer,ModDb

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.