zavřít

Vývojářský deníček představuje vozidla z DUST 514

PlayStation 3

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Fandové multiplayerových stříleček za chvíli nebudou mít kam dřív skočit. A to i když se specializují, řekněme na sci-fi střílečky. Tímhle videem se vám totiž připomíná velmi nadějně vyhlížející DUST 514, který bude ekonomicky svázaný s EVE Online, což je sám o sobě fakt hodný budoucího zkoumání.

Každopádně, v tomto videu se vám představí různé typy vozidel. Třídy budou tři – tou první budou LAV, tedy lehké, vysoce mobilní, nepříliš odolné vozy. Po nich bude následovat těžší třída pozemních tanků, které už dokáží nadělat solidní paseku, ale pořád potřebují podporu pěchoty. A třetí budou dropships, místní ekvivalent bitevních vrtulníků, ovšem schopných vysadit solidní pěchotní jednotku kdekoliv, kam dolétne ve zdraví. Více už si poslechněte v deníku. A dávejte pozor na silnici hned ze začátku videa...

Tagy: multiplayer free-to-play FPS

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.