Vychází Soul Axiom, exkurze na server plný lidských vzpomínek
zdroj: tisková zpráva

Vychází Soul Axiom, exkurze na server plný lidských vzpomínek

23. 2. 2016 9:36 | Video | autor: Honza Konfršt |

Soul Axiom nabídne oblíbenou sci-fi tématiku existence živoucího světa uvnitř kyberprostoru. Půjde o logický titul zasazený do virtuálního světa Elysia – virtuální reality, do které lidstvo ukládá své vzpomínky, kterou pak jednotliví lidé mohou opětovně navštěvovat. Jenže tentokrát jste v Elysiu vy, nevíte kdo jste a co tu děláte. Ještě, že máte na řešení toho rébusu server plný vzpomínek. 

29. února hra vyjde na PC, Mac a Linux, ve druhém kvartále pak hra dorazí i na Xbox One, PS4 a Wii U. V současné době je hra k dispozici v rámci early accessu a ve své plné verzi pak nabídne minimálně 15 hodin obsahu rozesetého do 40 odlišných světů.

V těch budou hráči za pomocí různých typů rukou, které disponují různými schopnostmi řešit složité prvky logické hádanky, kterými bude hra prošpikovaná a to jak příběhovými, tak nepovinnými. Autoři navíc slibují atraktivní příběh, v němž před vás položí několik zásadních rozhodnutí, která ovlivní další plynutí děje a především povedou k jednomu z několika různých konců hry.

zdroj: Archiv

Nejnovější články