zavřít

Video z noční mise v Ghost Recon Wildlands ukazuje využití stealthu

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Skoro jako Metal Gear Solid V: Ground Zeroes působí na první pohled záběry z hraní Ghost Recon Wildlands. Prší, terén je celý promáčený a čtveřice hráčů se pokouší potichu proniknout do základny s pomocí celé řady zbraní a technologických hraček včetně termovize. Tím však podobnost končí. Zatímco v MGS hrajete za ikonického Snakea, v Ghost Recon Wildlands přebíráte roli jednoho členů Ghost týmu, který vede boj proti drogovým organizacím na území Bolívie. Následující 12 minut dlouhé video nabízí druhý a odlišný pohled na misi, kterou tvůrci ukazovali během E3. Zatímco v létě předvedli více akční přístup v průběhu dne, tentokrát zvolili stealth – za deště a v noci. To aby hráčům dokázali, že Ghost Recon Wildlands nabídne nejenom svobodu pohybu v otevřené krajině, ale i svobodu ve volbě taktiky.

Podle tvůrců funguje ve světě Ghost Recon Wildlands střídání dne a noci stejně jako se dynamicky mění počasí. Volba, kdy se rozhodnete misi splnit, za jakého počasí a jakým způsobem by tedy měla být na vás. Minimálně na papíře. Přeci jenom jde o dopředu připravené video, ve kterém operativce ovládá čtveřice vývojářů, kteří hru perfektně znají. A bůhví kolikrát si misi zkoušeli, aby pro účely videa všechno vypadalo dobře…

Jestli budete hrát Ghost Recon Wildlands sami s podporou AI vojáků, nebo s další trojicí živých kamarádů, je pouze na vás. Jak se ovšem AI chová a dokáže s hráčem spolupracovat, zatím tvůrci pořádně nepředvedli. Na záběrech všech videí ovládají vojáky živí lidí. Času na to mají zatím dost. Ghost Recon Wildlands totiž pro PC, PS4 a Xbox One vyjde až 7. března 2017.

Pro srovnání, jak lze jednu misi absolvovat různými způsoby, se podívejte na zmíněné video z E3. 

Tagy: akční third person otevřený svět e3 2015

Zdroje: UbiSoft

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.