zavřít

Video z Last of Us ukazuje význam správného rozhodnutí

PlayStation 3

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Naughty Dog kuje železo dokud je žhavé a v krátkém čase vydává další vývojářský deníček ke svému chystanému survival fláku The Last of Us. Další porci informací o hře jsme vám prozradili v dojmech z dema, tohle video však rozebírá některé aspekty podrobněji. Konkrétně se zabývá nutností volby, která je v The Last of Us opravdu všudypřítomná - třeba když se rozhodujete, co z nalezených surovin vyrobíte, nebo kdy.

Jelikož materiálu nemáte nikdy dost, musíte volit, zda vyrobíte medkit nebo Molotovův koktejl. První vám může zachránit život, a to druhé jakbysmet (on dobře hozený Molotov je skoro nejúčinnější zbraň na shluky nepřátel), ale každé se hodí pro jinou situaci.

Díky systému inventáře navíc nedostáváte prostor na zapauzování a přemýšlení, vše vyrábíte v reálném čase, a když se k vám blíží pár banditů, kalkuluje se „co budu potřebovat a co můžu použít?“ o poznání hůře. Video dobře zachycuje tu nutnost analyzovat rychle situaci, ale třeba i zmiňovanou brutalitu a fyzičnost celé hry. The Last of Us u nás vyjde s českými titulky 14. června.

...

Tagy: akční survival third person

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.