Video ukazuje novinky v kampani z Gears of War: Judgment
zdroj: Archiv

Video ukazuje novinky v kampani z Gears of War: Judgment

22. 1. 2013 17:04 | Video | autor: Petr Poláček |

Kolik že to vlastně zbývá času do vydání Gears of War: Judgment? Ne málo, ale zase ne moc - celé dva měsíce, když hra vychází až 19. března.  A protože tvůrci z Epicu, respektive People Can Fly jsou tak trošku kruťáci, rozhodli se vás trýznit čerstvým trailerem, který představuje novinky v rámci příběhové kampaně a bonusově logicky ukazuje hru samotnou v pohybu.

Nepovinné Declassify challenge vás nechají plnit úkoly přesně zadaným způsobem (včetně stanovených zbraní) a jejich plnění představuje jediný způsob, jak získat maximálně hodnocení na konci každé mise. Rovněž si plněním těchto úkolů můžete odemknout nové postavy, zbraně a věci, o nichž zatím tvůrci nechtějí hovořit. Tím však novinky nekončí.

Nový systém pro respawn potvor znamená, že když si třeba zahrajete nějakou část mise vícekrát, tak na vás potvory nepůjdou pokaždé z toho samého místa. Těžit z toho nebudete jenom při opakovaném hraní, ale pokaždé, protože se zástup nepřátel nevyrojí vždy z jednoho bodů, ale budou se na vás hezky slézat z různých míst v lokaci. Asi se pěkně zapotíte!

zdroj: Archiv

Pak tu máme samozřejmě nové zbraně a módy střelby, které si prohlédněte na videu společně s další novinkou - možností střílet a zároveň držet štít. Poslední zmíněnou novotou jsou dynamické obranné scénáře. V průběhu kampaně vás čas od času hra dynamicky obsadí do role obránců určitého místa s pomocí několika střílen. Když o ně přijdete, budete se s vlnami nepřátel muset poprat sami, což nebude jednoduché. V zásadě jsou tyto scénáře zjednodušenou implementací horde módu do příběhové kampaně a nezní to vůbec špatně.

Nejnovější články