zavřít

Vaškova odysea #4 - zvonec, konec a vyhlášení výherce

Wii U Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A jsme u konce, vážení. Čtvrtá Vaškova odysea je zároveň i tou poslední. Náš hrdinný redaktor svoji pouť Hyrule ukončí stylově, a to soubojem s jedním z Divine Beastů. Což je mimochodem i předmětem soutěže o jednu fyzickou kopii The Legend of Zelda: Breath of the Wild pro Switch, kterou dnes jeden z vás vyhraje.

Předmětem soutěže byl váš tip na počet pokusů, které bude Vašek k pokoření finálního bosse jednoho z Divine Beastů potřebovat. Většinou jste Vaškovi věřili, byť někteří z vás tipovali i několik desítek pokusů.

Jak to celé dopadne, uvidíme už dnes a jeden z vás vyhraje Zeldu pro Switch. Výherce vyhlásíme jak ve videu, tak ho budeme kontaktovat emailem v odpovědi na jeho/její zaslaný tip.

Tagy: akční fantasy logická otevřený svět

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.