zavřít

Vaškova odysea #3 - vyhrajte krabicovou verzi The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Wii U Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V prvním dílu se Vašek se Zeldou seznamoval, minule si osedlal koně a dnes se vydá za dalším dobrodružstvím. Vstříc dalším svatyním, vesničkám, a když se zadaří, dojde i na nějaký větší souboj. Dnešní stream si ale oživíme a nasadíme těžký kalibr. Zasoutěžíme si totiž o krabicovou verzi The Legend of Zelda: Breath of the Wild, kterou získá jeden z vás.

Pečlivě se proto dívejte a naslouchejte, a když budete mít štěstí, vyhrajete Zeldu. Tu pak jednomu šťastlivci pošleme poštou, nebo, pokud bude z Prahy, se pro ni může stavit přímo u nás v redakci. Navíc se nemusíte hned pouštět do čtení příslušné wiki stránky a biflovat se celou historii Hyrule. Soutěž to bude férová a částečně i o náhodě.

Dotazy k Zeldě, k soutěži a k Nintendo Switch můžete psát během živého vysílání do chatu. Vaše odpovědi na soutěžní otázku (která zazní ve videu) pište na email soutez.games@tiscali.cz a do předmětu uveďte „Zelda soutěž“.

Tagy: akční fantasy logická otevřený svět

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.