V prehistorickém dobrodružství Wild klidně posednete rybu i ptáka, abyste splnili úkol
zdroj: tisková zpráva

V prehistorickém dobrodružství Wild klidně posednete rybu i ptáka, abyste splnili úkol

28. 10. 2015 15:15 | Video | autor: Adam Homola |

Jedním z nejzajímavějších bodů tiskovky Sony během Paris Games Week 2015 byla ukázka ze hry Wild od tvůrce Raymana a Beyond Good & Evil Michela Ancela, který ostatně svoji hru sám prezentoval na pódiu. A na rozdíl od hezkého, leč nic konkrétního neříkajícího představení hry během Gamescomu Ancel tentokrát v dlouhé ukázce názorně předvedl, co by vlastně hráči měli ve Wild dělat.

Wild se odehrává v alternativní prehistorické době, kdy se ujmete role šamana, který umí ovládnout ducha jakéhokoliv zvířete a převtělit se tak do ryby, ptáka, králíka a v zásadě čehokoliv, co zrovna potřebuje. Netřeba snad zdůrazňovat, že hra za létající dravce je výrazně odlišná než za rybu. Na celý herní svět totiž najednou koukáte z úplně jiné perspektivy a otevírají se vám nové možnosti.

zdroj: Archiv

Když budete potřebovat pomoc s nějakým úkolem, můžete se dostavit na speciální místo s prehistorickým oltářem a vyvolat zde božstvo daného zvířete. V tomto konkrétním videu Ancel ukázal hadí bohyni - obrovskou ženu, která může šamana naučit, jak vyléčit hadí uštknutí.

Jakkoli Wild působí rozmáchle a nesmírně ambiciózně, nepracuje na hře velký tým - v zásadě jde o Ancela a několik kolegů a kolegyň. Ancel je totiž i nadále zaměstnancem Ubisoft Montpellier, kde snad pracuje na Beyond Good & Evil 2. Snad... Wild každopádně vyjde neznámo kdy jenom pro PS4.

Nejnovější články