zavřít

V doprovodu traileru a opravného patche vychází Kingdom Come: Deliverance

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

O Kingdom Come už bylo napsáno téměř úplně vše. Jen jednu věc jsme až do dnešního dne nemohli vyřknout nahlas – je to venku! Rovnou na všech platformách. Vydání se samozřejmě nemohlo obejít bez doprovodného traileru, ale i opravného "Day 1" patche.

Na Steamu tedy už můžete vesele stahovat. V takovém případě, ale i v případě konzolí, počítejte s tím, že se vám následně dotáhne ještě zhruba 20 GB velký patch. Ten hru zásadně vylepšuje – opravuje chyby a animace postav v dialozích, balancuje vydělávání peněz, získávání zkušeností, statistiky zbraní a zbrojí, zasahuje do soubojového systému, přidává nové události a spoustu dalších větších i menších drobností.

Nový trailer pak v 90 vteřinách shrnuje klíčové prvky hry. Mezi ty patří třeba důraz na vyprávění příběhu, realisticky pojaté souboje, jezdectví a krásné české prostředí. Mezi ty méně důležité, ale rozhodně ne nedůležité, patří třeba hraní kostek, páky a hospodské rvačky. A jelikož je hra díky, především díky násilnému obsahu označena ikonou 18+, dojde i na nějaké to dívčí zavzdychání. Ale o tom všem se už přesvědčte sami v novém videu. A nezapomeňte se u nás zastavit dnes ve dvě hodiny, kdy rozjíždíme LongPlay Kingdom Come: Deliverance.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.