zavřít

V DC bojovce Injustice se představuje zabiják Deathstroke

PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Komiksy z universa DC Comics to u nás mají těžší, než skrze filmy lépe propagovaný Marvel. Takže to bude mít těžké i bojovka Injustice: Gods Among Us, která vychází z toho, že si v ní budou ústa rozbíjet všichni výraznější hrdinové právě ze stáje DC, tedy ne jen známí Batman a Superman (to by byla poněkud chudá hra).

Ale kdo ví, třeba se právě téhle hře povede provést další osvětovou akci českých hráčů. Tenhle trailer představuje padoucha a, jak se nevyhnutelně u těch „cool“ záporáků stává, i antihrdinu Deathstroka, duchovního staršího bratra Deadpoola z Marvelu. Deathstroke disponuje nadliskou rychlostí, silou, reflexy, je mistrem taktiky a jak je vidět z traileru, má opravdu hodně rád zbraně a bojová umění.

Tagy: komiks bojovka

Zdroje: GameSpot

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.