zavřít

V Battle Planet – Judgement Day jakožto trestanec ničíte celé planety

PlayStation 4 Windows Xbox 360 MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Jste jedním z nejhledanějších kriminálníků, ne na Zemi, ale v celé galaxii, a jediným způsobem, jak uniknout, je… zničit všechny své nepřátele. Tím myslím policii, vojsko i mimozemšťany. V Battle Planet – Judgement Day se na zabijácký destruktivní útěk dáte dokonce na planetární úrovni. Přijde vám to šílené? No právě!

Jak se dostat na svobodu, když jste přísně střežený trestanec? Přece se nechat převézt do jiné věznice, postarat se o to, aby transportér havaroval a pak prostě pozabíjet všechny, kteří by se proti vaší nově nabyté svobodě odvážili protestovat. Střílení z ptačí perspektivy musíte kombinovat s bombami ničícími celé planety (zdravíme Dartha Vadera) a nechávat za sebou pouze spálenou zem.

Battle Planet – Judgement Day v sobě ovšem skrývá ještě roguelite prvky a v téhle uprchlické smyčce vás uvězní, dokud nedojdete k finálnímu zúčtování. A doufejte, že z něj vyjdete v černých číslech. Postup vašeho trestance se nicméně počítá i v dalším kole po smrti, ponecháte si i své zbraně. Tvůrci z Threaks mezi svými inspiracemi uvádějí třeba Dead Cells nebo Spelunky.

Zahrát si můžete i v lokální kooperaci s kamarádem, každý uprchlý vězeň by totiž měl mít parťáka. Ale obejdete se i bez něj, pokud chcete být osamělým vesmírným vlkem. Za soundtrackem vašeho nepříliš heroického úprku stojí poměrně známé herní jméno, o mix orchestru a elektroniky se postaral Garry Schyman, autor hudby k BioShocku nebo Shadow of Mordor.

Na útěk před galaktickým zákonem se budete moct dát letos v září, kdy Battle Planet – Judgement Day vychází na Steamu.

Tagy: akční indie hra top-down roguelite

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.