zavřít

V adventuře Worse Than Death budete utíkat neviditelným monstrům

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch iOS Xbox One X iPadOS

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Co může být horšího než smrt? Podle hororové adventury Worse Than Death je to sraz se spolužáky ze střední školy. V případě Holly se během něj totiž něco šeredně zvrtne a ona se teď musí ukrývat a utíkat před tajemnými stíny a odhalit ošklivou pravdu o svém rodném městečku. Kromě plížení před neviditelným zlem musíte řešit hádanky a zachránit své kamarády.

V pixelartové grafice se budete plazit pod stoly, přeskakovat kartotéky a závodit o holý život. Vaši nepřátelé jsou sice neviditelní, ale reagují na světlo, zvuky a také na bušení Hollyina srdce. Atmosféru dokresluje barvité 3D ozvučení, které se vám prý raz dva dostane pod kůži.

Vaše nervy otestuje trojice obtížností i nápadité hádanky, které vám pomohou odhalit nepříjemné důvody, proč se z vašich spolužáků stalo to, co se z nich stalo. A tím nemyslím prodavače pojištění v pyramidovém schématu.

Hororová Worse Than Death je dostupná na Steamu, Humble Store, PlayStationu 4, Xboxu One, na Switchi a na iOS. Na většině platforem ji teď naleznete dokonce ve slevě.

Tagy: horor

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.