Máte námět či připomínku? Napište nám
V adventuře Worse Than Death budete utíkat neviditelným monstrům
zdroj: Archiv
Video

V adventuře Worse Than Death budete utíkat neviditelným monstrům

11. 10. 2019 17:14 | autor: Šárka Tmějová |

Co může být horšího než smrt? Podle hororové adventury Worse Than Death je to sraz se spolužáky ze střední školy. V případě Holly se během něj totiž něco šeredně zvrtne a ona se teď musí ukrývat a utíkat před tajemnými stíny a odhalit ošklivou pravdu o svém rodném městečku. Kromě plížení před neviditelným zlem musíte řešit hádanky a zachránit své kamarády.

V pixelartové grafice se budete plazit pod stoly, přeskakovat kartotéky a závodit o holý život. Vaši nepřátelé jsou sice neviditelní, ale reagují na světlo, zvuky a také na bušení Hollyina srdce. Atmosféru dokresluje barvité 3D ozvučení, které se vám prý raz dva dostane pod kůži.

zdroj: Archiv

Vaše nervy otestuje trojice obtížností i nápadité hádanky, které vám pomohou odhalit nepříjemné důvody, proč se z vašich spolužáků stalo to, co se z nich stalo. A tím nemyslím prodavače pojištění v pyramidovém schématu.

Hororová Worse Than Death je dostupná na Steamu, Humble Store, PlayStationu 4, Xboxu One, na Switchi a na iOS. Na většině platforem ji teď naleznete dokonce ve slevě.

Nejnovější články