Unreal Tournament vypadá už teď skvěle a můžete si ho i zahrát
zdroj: tisková zpráva

Unreal Tournament vypadá už teď skvěle a můžete si ho i zahrát

5. 3. 2015 13:31 | Video | autor: Aleš Smutný |

Ačkoliv se chystaný návrat k multiplayerové řežbě Unreal Tournament nachází teprve v pre-alfa stádiu vývoje, už teď vypadá skvěle. Tvůrci to předvádí na vlastní mapě Outpost 23, kterou si můžete zahrát po stažení klienta (pokud jste v pre-alfa programu), a která se předvádí i na videu, které najdete uvnitř článku. To kdybyste nechtěli hned zkoušet hru, ale zajímá vás, jak teď může hra vypadat. Odpověď je prostá – dobře.

Autoři jedou svou původní myšlenku, kdy se na vývoji podílí komunita, která vytváří a následně nabízí i vlastní kosmetické úpravy na nově zřízeném tržišti. Navíc s oznámením, že Unreal Engine 4 bude zdarma vyšla i vylepšená verze editoru a samotné „hry,“ ve které už můžete dělat screenshoty podle tohoto návodu.

Nicméně vězte, že pořád jde o titul v rané fázi vývoje a Unreal Tournament aktuálně nenabízí nějakou dlouhotrvající zábavu, ale spíš prostor pro šikovné modderské a obecně tvůrčí ručičky a ochutnávku věcí příštích. I proto jsou oficiální stránky plné tutoriálů, které vysvětlují vše možné. Ale právě ten výhled do budoucna, který představuje video níže, je lákavý.

zdroj: Archiv

Nejnovější články