zavřít

Ukázky z nové hudby pro druhou sezónu příběhu v onlineovce Guild Wars 2

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Právě dnes začíná druhá sezóna "living world season" v Guild Wars 2, která naváže na bitvu o Lion's Arch z konce sezóny první. A krom nového příběhu, postav, lokací a nepřátel se bude druhá sezóna prezentovat i novou hudbou, jejíž nahrávání předvádí (včetně ukázek) následující video.

Komentář o nahrávání hudby poskytuje skladatel Maclaine Diemer a s pomocí krátkých ukázek můžete postřehnout nejenom melodie a motivy již známé, nýbrž i zbrusu nové motivy, které mají podle Diemera symbolizovat novinky v druhé sezoně Guild Wars 2 příběhu.

Tagy: hudba RPG mmo

Zdroje: MMORPG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.