zavřít

Trojice trailerů na nové akční hry pro PS Vita

VITA

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Sony se chytla za nos (už poněkolikáté) a dělá to, co měla dělat už před rokem. Chrlí jeden PS Vita titul za druhým, ovšem primárně pro japonský trh. Na dnešní konferenci v Tokiu bylo představeno několik her, u nichž nemáme jistotu, zda se dostanou vůbec na západ. Stejně tak bylo oznámeno zlevnění PS Vita pro japonský trh. Což tak trochu dává znamení, že by Vita mohla dopadnout jako PSP. Tedy přístroj, který má v Japonsku solidní herní podporu, zatímco na západě hyne, pokud jde o kvalitní hry, na úbytě.

První video se vztahuje k chystané RPG akci God Eater 2, která nevypadá graficky špatně a evokuje klasickou japonskou školu. A to včetně obrovských zbraní. Dalším titulem je nový Toukiden, který se prezentuje monumentálními monstra, ale jeho vydání na západě je ve hvězdách. Jde o kooperativní mlátičku pro čtyři hráče a vizuálně určitě není k zahození.

Třetím a možná nejzajímavějším titulem je pak 2D týmová bojovka Dragon’s Crown, která disponuje sympatickou grafikou a zřejmě i herními pravidly. Navíc se nejde ubránit návalu nostalgie při pohledu na 2D mlátičku, a k tomu ten totální bojový chaos na displeji... Šlo by, aby na západě vyšly všechny tři hry? Nebo alespoň dvě?

Tagy: akční RPG JRPG bojovka

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.