Trojice trailerů na nové akční hry pro PS Vita
zdroj: tisková zpráva

Trojice trailerů na nové akční hry pro PS Vita

18. 2. 2013 18:01 | Video | autor: Aleš Smutný |

Sony se chytla za nos (už poněkolikáté) a dělá to, co měla dělat už před rokem. Chrlí jeden PS Vita titul za druhým, ovšem primárně pro japonský trh. Na dnešní konferenci v Tokiu bylo představeno několik her, u nichž nemáme jistotu, zda se dostanou vůbec na západ. Stejně tak bylo oznámeno zlevnění PS Vita pro japonský trh. Což tak trochu dává znamení, že by Vita mohla dopadnout jako PSP. Tedy přístroj, který má v Japonsku solidní herní podporu, zatímco na západě hyne, pokud jde o kvalitní hry, na úbytě.

První video se vztahuje k chystané RPG akci God Eater 2, která nevypadá graficky špatně a evokuje klasickou japonskou školu. A to včetně obrovských zbraní. Dalším titulem je nový Toukiden, který se prezentuje monumentálními monstra, ale jeho vydání na západě je ve hvězdách. Jde o kooperativní mlátičku pro čtyři hráče a vizuálně určitě není k zahození.

Třetím a možná nejzajímavějším titulem je pak 2D týmová bojovka Dragon’s Crown, která disponuje sympatickou grafikou a zřejmě i herními pravidly. Navíc se nejde ubránit návalu nostalgie při pohledu na 2D mlátičku, a k tomu ten totální bojový chaos na displeji... Šlo by, aby na západě vyšly všechny tři hry? Nebo alespoň dvě?

Nejnovější články