zavřít

Trilogie The Walking Dead: Michonne se příští týden dočká rozuzlení

iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 VITA Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Trojdílná sága Michonne patřící k herní odnoži Živých mrtvých od Telltale Games míří s blížící se třetí epizodou do finále. Závěr příběhu nese jméno What We Deserve a na všechny platformy vyjde již příští úterý, 26. dubna.

Jak už je zvykem, oznámení nové epizody doprovází souhrnný trailer z té předchozí. Musím tedy varovat všechny, kteří ještě neměli možnost hrát a dohrát předešlé dvě epizody. Ukázka totiž představuje souhrnný přehled všech voleb druhého dílu a to, kolik procent hráčů se rozhodlo pro jednotlivé volby. Jde tedy o koncentrovaný spoiler.

Třetí epizoda by měla přinést kýžené příběhové rozuzlení a posunout hráče vstříc plánované třetí sezóně hry. Navíc ale děj hry slouží jako vysvětlení doplňující komiks, respektive několik dílů, během nichž Michonne zmizela. Michonne se tak ve finále příští týden posune vstříc rozuzlení vlastní pouti, v níž se snad konečně dočká vyrovnání se s vlastní trýznivou minulostí. 

Tagy: zombie horor survival adventura The walking dead

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.