zavřít

Trailer oznamuje termín vydání a obsah Forza Horizon dema

Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Vždycky, když vyjde nějaký „launch“ trailer u příležitosti blížícího se vydání hry, tak z nějakého důvodu myslím na oběd nebo jídlo obecně. V případě Forza Horizon se to pojí s chutí na hru samotnou, kterou trailer povzbuzuje - jen bych záběry ze hry klidně osekal o hudební doprovod, což při hraní samozřejmě udělám. Každý má ale jiný vkus. Forza Horizon vyjde v Evropě 26. října, čili skoro za měsíc, ale projížďku v některém z nabušených bouráků si budete moci dopřát už 9. října, kdy se na Xbox Live objeví demo (jenom pro GOLD členy, pro všechny to bude o týden později). Co demo nabídne?

Demoverze nabídne možnost zajezdit si v několika odlišných vehiklech na různých tratích od prašných kopcovitých cest až po městské asfaltky. Po absolvování jednotlivých eventů proti AI se z nich automaticky stanou závody v Rivals módu, který je o soupeření hráčů o nejlepší čas. Krom usekaných a přesně ohraničených závodů vám prý tvůrci v demu ale dají přičuchnout i k části sandboxového herního světa, což je to hlavní, čím by Forza Horizon měla oslnit. Další motivací, proč si demo stáhnout a zahrát je bonusové vozidlo SRT Viper GTS model 2013, které za zahrání dema dostanete v plné hře a jinak se k němu nedostanete. Na mě sice tento motiv úplně nepůsobí, ale opět platí, každý to má trošku jinak.

Tagy: Závodní sandbox demo

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.