zavřít

Trailer oznamuje dnešní spuštění TERA: Rising v Evropě

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

TERA: Rising je jméno znovuzrozeného, solidního MMORPG, které dle dříve oznámené zprávy...

TERA: Rising je jméno znovuzrozeného, solidního MMORPG, které dle dříve oznámené zprávy přechází na ryze free-to-play model. Dnes se tak stane i v Evropě a na to vás má upozornit právě tento trailer, který se dle mého skromného názoru vyvedl. Jakkoliv nedosahuje (a ani se o to nesnaží) úrovně filmečků od Blizzardu či Square Enix, atmosféru umí vytvořit skvěle.

Hlavně dokáže vytvořit ten správný mix epičnosti a různorodosti, která může nalákat hráče, aby zkusili jestli jim hra sedne. A protože jde o free-to-play model je to o to lákavější a logicky pro provozovatele žádoucí. TERA určitě nepatří mezi propadáky, jen musela rozumně zvolit v tvrdé konkurenci jako mnoho dalších cestu free-to-play a rozhodně netroubí na ústup.

Tagy: fantasy RPG free-to-play mmo

Zdroje: MMORPG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.