zavřít

Trailer na Styx: Shards of Darkness ukazuje elegantní masakr elfích stráží

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Styx je smrdutý goblin. Nenapravitelný zabiják. Zlý čarodějník. Odporný hamoun. Ale Styx je zároveň taky nadaný umělec. Van Gogh propichování. Feidiás zrady. Da Vinci plížení. Pokud jste o tom až doteď pochybovali, doporučuji vám zkouknout nejnovější trailer na Styx: Shards of Darkness pojmenovaný příznačně „Art of Stealth“, v němž malý zelený zabiják povyšuje vraždění nic netušících elfů na strhující taneční číslo.

Široký arzenál technik a nástrojů, s jejichž pomocí se Styx dostává z místa na místo a všem nepřátelům expresně doručuje bolestivou smrt, je ve videu více než patrný. Všechny už sice byly známé z předchozích ukázek z hraní, ale to nic nemění na jejich přínosu téhle pečlivě zrežírované scéně. Příruční kuše zabije jednoho strážného, s druhým si poradí stará dobrá dýka, dalšího začne otravovat čerstvě vylíhnutý klon… a to nejdrtivější překvapení si Styx schovává až na úplný konec.

Podobně vypiplaná, vyumělkovaná videa toho obvykle o hře příliš mnoho nenapoví, ale v kombinaci se zmiňovanými záběry z hraní začínám mít pocit, že ze Styx: Shards of Darkness by se mohla vyklubat velice osobitá, sebevědomá, a hlavně zábavná záležitost. Datum vydání je stanoveno na 14. března.

Tagy: stealth akční fantasy 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.