zavřít

Todd McFarlane představuje svou vizi Assassin’s Creed IV

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Další video, které mě přesvědčuje o tom, že Assassin’s Creed IV: Black Flag by nejvíce slušelo vystoupení z asasínského universa (a s tím ale i lukrativní značky). Když totiž Todd McFarlane zaníceně hovoří o svém konceptu Edwarda Kenwaye a všeho možného, co by se mu líbilo v pirátské hře, je jasné, že tady nebude hlavní asasínský znak, ale lebka se zkříženými hnáty.

...

Todd McFarlane patří mezi špičkové komiksové tvůrce, který zabrousil i do světa filmu. S hrami koketoval třeba v rámci tvorby sošek pro Halo 3 nebo vlastní hrou McFarlane's Evil Prophecy. Má opravdu osobitý styl, který se vyznačuje dynamickou akční kresbou, kterou ale doprovází velké množství detailů. Assassin’s Creed IV: Black Flag vychází na PS3, X360, Wii U a PC 1. listopadu tohoto roku.

Tagy: komiks akční historická dobrodružná

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.