zavřít

The Watchmaker začne manipulovat s časem i prostředím už 17. května

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Steampunková puzzle adventura The Watchmaker vyjde 17. května, což vývojáři ze studia Micropsia Games připomínají novým trailerem. Ten se zaměřuje na příběh, v němž se všechno točí kolem času, manipulace s ním a hlavního hrdiny Alexandra.

Alexander je strážce hodin, který se vydává na cestu skrze velkou hodinovou věž. Ta je plná obřích ozubených kol a jiných mechanismů, se kterými se budete potýkat v nejednom environmentálním puzzlu.

Právě ve velké hodinové věži začal samotný čas kolabovat a vy to musíte napravit. Musíte si ale pospíšit, protože sabotáží vzácných hodin začal Alexander stárnout mnohem rychleji. Namísto lékárniček tak sbíráte čas, co vám prodlužuje život.

S časem můžete i manipulovat, jak ostatně ukazuje přiložený trailer. Tvůrci společně s trailerem vydali také nové obrázky a aktualizovali demo, které si můžete stáhnout z produktové stránky hry na Steamu.

Tagy: akční puzzle adventura steampunk 3D

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.