zavřít

The Last of Us ukazuje odvrácenou tvář budoucnosti

PlayStation 3

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Dvojice nových videí z chystaného postapokalyptického survival hororu The Last of Us se věnuje více samotné společnosti, ne jenom místnímu ekvivalentu zombíků, houbozombíkům. Mnohem větší důraz je na nových záběrech kladen na autoritářské zřízení, v němž Joel nehraje roli poslušného občana, a dějová linka se vám tu předvádí v celé své předpokládané kráse.

Přínosnější je první, delší, trailer, druhé video je pouhý TV Spot, který nabízí tak jednu či dvě scény, co nejsou ve velkém klipu. Je sympatické, že se tvůrci The Last of Us po sérii videí, která těžila hlavně z vyobrazení nelidských nepřátel, tentokrát zaměřili na vyprávění.

Potěšující je hlavně fakt, že je svět prezentován ne jako zhroucená společnost, kde nefunguje nic a ústřední dvojka či trojka přežívá na vlastní pěst, ale jako společnosti adaptující se na velké změny.

...

 

...

Tagy: horor survival third person

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.