zavřít

Technologická alfa verze českého RPG Kingdom Come: Deliverance je venku

Windows

- Video autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Netrvalo to ani tak dlouho (Kickstarter kampaň skončila letos v únoru) a první hratelná verze českého historického RPG Kingdom Come: Deliverance je na světě! Kdo hru podpořili ve zmíněné kickstarterové kampani na úrovni Baron (25 liber) a výše, si už může stáhnout prvotní alpha verzi hry. Ostatní mohou atmosféru hry buď nasát z alfa traileru, který vyšel na začátku října, nebo vývoj hry podpořit a přístup k alfě (či betě) získat zakoupením odpovídající verze na homepage hry. Zatímco v Kickstarter kampani ale stačilo k přístupu do alfy zaplatit 25 liber (cca 875 Kč), nyní už vás to vyjde na 45 dolarů (981 Kč). Holt, kdo pozdě chodí...

V rámci technologické alfy si můžete užít první chvíle v kůži protagonisty Jindry, celkový zážitek se navíc má lišit od jiných her, které vychází v rámci modelu předběžného přístupu. Warhorse totiž koncept raných verzí her pojmou po svém. Znamená to, že nyní uvolněná verze je spíše technickým modelem - obsahuje několik herních mechanismů v pokročilé fázi vývoje, nikoliv ale všechny. Technickou alfu tvůrci v následujících měsících postupně rozšíří o další obsah - updaty by měly vycházet v rozmezí dvou a třech měsíců, když půjde všechno podle plánu.

Alfa verzi Kingdom Come: Deliverance si mohou backeři stáhnout skrze kód na Steamu, který získají ve svém profilu na stránkách hry. Warhorse rovněž žádají všechny backery a jiné zájemce o trpělivost a shovívavost, protože přítomnost fatálních chyb v rané alfě není vyloučena. O to důležitější však jsou vaše připomínky, které tvůrcům umožní hru vylepšit a odladit.

Alfa verze je dostupná od dnešní noci, čili řada z vás už se do středověké české vesničky podívala. Co na to říkáte?

Tagy: středověk RPG česká hra

Zdroje: Kickstarter

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.