Svět surrealistické plošinovky PsychoDelia je plný neonu a podivnosti
zdroj: tisková zpráva

Svět surrealistické plošinovky PsychoDelia je plný neonu a podivnosti

21. 4. 2017 16:36 | Video | autor: Václav Pecháček |

Při sledování traileru na plošinovku PsychoDelia mě přepadla nečekaná, ale o to neodbytnější myšlenka: „Takhle nějak by mohlo vypadat peklo.“ Neumím to uspokojivě vysvětlit, ale rozhodně existuje spojení mezi mým silně znepokojeným pocitem a totálně psychedelickou krajinou, v níž se střídá neon, černobílé pasáže a surrealistické rostliny i živočichové. A ta hudba… tak ta tedy také ničemu nepomáhá.

O co tady vlastně jde? V jádru o prostou skákačku. Plachtíte po okolí, snažíte se nespadnout do nebezpečných substancí, a během toho využíváte své speciální schopnosti. Mezi ně patří například vysazování zrychlovacích kytiček, tvorba vlastních bezpečných ostrůvků z ropy nebo žárovky, které vás vystřelí vysoko do vzduchu. Také můžete ovládat místní faunu, konkrétně malé žravé brouky, a prý se dokonce naučíte létat.

zdroj: Archiv

Světem nevede pouze jedna lineární cesta. S trochou šikovnosti a zvědavosti můžete tuhle nepředstavitelnou krajinu objevovat dle libosti a třeba během toho narazit na některý z veledůležitých oltářů, které vám udělují speciální schopnosti nebo alespoň prostá vylepšení vašich vlastností, například zvýšený dosah skoku nebo vyšší rychlost.

PsychoDelia právě teď bojuje o pozornost na Steam Greenlight. Vydání plné verze je plánované na konec letošního roku.

Nejnovější články