zavřít

Survarium představuje chemičku a nové uskupení přeživších

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pořádné video na nás připravili ve Vostok Games ke své chystané multiplayerové postapokalyptické střílečce Survarium. Celých patnáct minut vývojářského deníčku se věnuje příběhu chemičky, vysvětlení, jak budou přibližně vypadat lokace z hlediska hratelnosti, jak dlouho se taková jedna aréna připravuje a tuně dalších zajímavostí, které občas přerůstají do šílených detailů.

Druhá část videa se věnuje nové frakci, takzvaným Fringe Settlers. Jsou to přeživší, kteří zůstávají na okraji zóny a místo boje s Lesem se jej snaží studovat a pochopit. Smyslem jejich činnosti je spíše symbiotické soužití, než neutuchající konflikt. Věří, že lidská civilizace přežije a vrátí se, ale musí se adaptovat. Hra se momentálně nachází v alfatestu a vyjde snad koncem roku na PC.

...

Tagy: sci-fi FPS postapokalyptická making of

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.