zavřít

Stylový trailer oznamuje datum spuštění betatestu For Honor

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Čtrnáct dní před vydáním For Honor, přesněji od 26. do 29. ledna, proběhne ještě jedno kolo uzavřeného betatestu, který nejspíše představí už všechny hratelné třídy bojovníků a bude společně s ním spojená i nadstavba v podobě soupeření jednotlivých frakcí jménem War of the Factions. To vše oznamuje krásný, atmosférický trailer, který připomíná, že pojem cti je relativní, tím spíš, když sledujete hromadu mrtvol a nekončící boj.

Do uzavřené bety se můžete přihlásit na těchto stránkách, kde si jistě povšimnete i toho, že se můžete rovnou přihlásit i k nějaké frakci. To souvisí právě se zmíněnou akcí War of the Factions, která probíhá během uzavřené bety následovně: Při registraci či spuštění bety se přihlásíte k rytířům Železné legie, samuraji Císařství úsvitu a Warborn (směle vás vyzývám k vymyšlení překladu, který nezní bizarně či směšně) Vikingy.

V betě pak můžete hrát za bojovníky z jakékoliv z daných frakcí, ale dosažené úspěchy se počítají jen té, k níž jste se na začátku přihlásili. Cílem War of the Factions je ovládnout co největší území. Každá frakce bude mít své území, které půjde přebírat pomocí investice War Assets, které získáváte na konci zápasu – čím více se vám dařilo, tím víc jich dostanete. Následně je můžete utratit všechny za postup v jednom konkrétním území, na které bude mapa rozdělená, a nebo je rovnoměrně rozdělíte mezi všechna frontová území.

Všichni, kteří se zúčastní bety, dostanou unikátní emblémy, které si mohou dát na štíty, zbroj apod. Navíc se dá čekat, že vítězná frakce dostane ještě nějaký bonusový emblém. Je také možné, že celá War of the Faction je testem širšího systému, který bude nasazený do plné hry a proběhne v rámci sezón, podobně, jako kdysi takto fungoval PvP multiplayer Guild Wars. For Honor vyjde 14. února na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: středověk akční fantasy šerm

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.