zavřít

Stopky, diskety a vyšetřování bombového útoku v dobovém thrilleru The Occupation

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Před nástupem internetu, skrytých kamer a miniaturních odposlouchávacích zařízení to špióni měli těžké. The Occupation, detektivní adventura odehrávající se v Británii osmdesátých let minulého století, vás nechá okusit situace, kdy si tajní agenti museli vystačit s pagerem, stopkami a osmipalcovými disketami.

Adventura z pohledu první osoby The Occupation je thrillerem zasazeným na severozápad Anglie dne 24. října 1987. Kromě rozpuku britského popu to bylo období značné politické nestability, která vyústila v bombový útok ve vašem městě. Útok, při kterém přišlo o život mnoho lidí a vaší úlohou coby investigativního novináře je ho vyřešit.

Vaším hlavním nepřítelem je kromě atentátníka především čas. Musíte zkoumat důkazy a vyslýchat svědky, kteří o událostech dané noci mají každý trochu jiné informace, takže odhalení pravé verze a viníka atentátu leží na vašich bedrech. Vyšetřování můžete vést trochu jinými způsoby, které v devíti minutách předvádí nedávno vydaný trailer.

Záleží, jestli se víc zaměříte na sbírání věcných důkazů, nebo vám spíš vyhovují výslechy, případně i nějaké to vydírání svědků nalezenými předměty, které s vyšetřováním tak úplně nesouvisí. Anebo zkusíte kombinaci všeho zmíněného. Zároveň je na vás, které informace vyhodnotíte jako relevantní a budete následovat jejich stopu.

Samotná The Occupation vychází 5. března pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Dopadení pachatele je ve vašich rukou.

Tagy: Velká Británie adventura first person investigativní žurnalistika

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.