Startovní trailer na Rainbow Six Siege cituje Shakespeara
zdroj: tisková zpráva

Startovní trailer na Rainbow Six Siege cituje Shakespeara

27. 11. 2015 18:00 | Video | autor: Adam Homola |

Taktická akce Rainbow Six Siege svým startovním trailerem připomíná příští týden. To se totiž nejnovější akce Ubisoftu dostaví na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Konkrétně se dočkáme už v úterý, 1. prosince a k této příležitosti tu máme trochu netradiční startovní video. V něm se vývojáři nebáli vytáhnout samotného Shakespeara: citují první scénu třetího aktu z divadelní hry Jindřich V. a ke hře to docela dobře sedí.

Spojení hry Shakespeara a nového Rainbow Six Siege funguje překvapivě na výbornou. Citování části hry doplňují odpovídající záběry jednotlivých protiteroristických jednotek a na závěr dostaneme ještě informaci o aktuálně probíhající otevřené betě.

zdroj: Archiv

Ta měla trochu kostrbatější start, než by si sami tvůrci jistě přáli. Ta se měla spustit už 25. listopadu, ale Ubisoft na poslední chvíli oznámil nečekané problémy s matchmakingem a odpojováním hráčů a start bety odložil. Vývojářům se ale nakonec podařilo problém najít a vyřešit a tak beta od včerejšího odpoledne běží.

Na oficiálních fórech hry ještě tvůrci ujistili hráče, že právě od toho betu plánovali a díky ní se mohou podobné problémy těsně před startem hry odchytit a vyřešit. Minimálně tedy problém s matchmakingem a odpojováním bychom v plné verzi mít už neměli. Jestli ale všechno poběží jak má uvidíme v úterý, kdy se servery otevřou všem všem zájemcům.

Nejnovější články