zavřít

Start svaté války na pětiminutové ukázce z Age of Wonders 3

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Jak jste si jistě všimli na konto odhalení Battlefield 4, v americkém San Franciscu probíhá Gam Developers Conference 2013, což bývala akce, kde se obvykle probíraly čistě byznysové a vývojářské záležitosti, ale stále více se z toho stává příležitost pro představování a předvádění nových her.

Možná vás ale Battlefield 4 vůbec nezajímal, takže jste čtvrthodinové video s povzdechem přešli a čekáte na něco svého, na něco, co vás čapne za flígr a upoutá pozornost. Tuhle roli by v tom případě mohlo splnit komentované video z nedávno představené strategie Age of Wonders 3 od nizozemského týmu Trimuph Studios.

...

Záběry z pre-alpha verze odhalují „maso a kosti“ celé hry, tedy práci s globální mapou, ale hlavně průběh souboje společně s celou řádkou kouzel a jejich dopadu na situaci na bojišti. Jde o představení Teokratické frakce, konkrétně uvidíte počátek svaté války elfa Avulase.

V případě strategií se samozřejmě nemusí moc řešit, že dlouhé video ze hry odhaluje něco příběhového nebo obecně důležitého. Proto je od tvůrců hezké, že vás nechávají nahlédnout pod pokličku svého titulu tak brzy ve vývoji. Age of Wonders 3 snad stihne vyjít ještě tento rok.

Tagy: strategie tahová

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.