zavřít

Soul Sacrifice ukazuje (opět) bizarní nepřátele

VITA

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Japonské akční RPG Soul Sacrifice vychází na PS Vita 1. května a má tedy ještě dost času ukázat, co v něm je. Nový trailer tu bandu prapodivných nepřátel (jak je umí asi jen Japonci) představuje v solidní střihové koláži, která navíc dává částečnou představu o tom, jak budou vypadat jednotlivé střety.

Hlavní ale je fantazie, s níž tvůrci k vytváření nových potvor přistupují. Pokud budou podobně variabilní i stylem boje a nutností vytváření vlastních taktik, nebude si nač stěžovat. Pokud jde o trailer, tak nemalé plus představuje hudba, která se dobře poslouchá a snad jí bude v tomto stylu v samotné hře co nejvíc.

Tagy: akční RPG bojovka

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.