zavřít

Snoop Dog vydává svou bizarní rytmickou bojovku

iPad iPhone PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Což takhle začít nový týden s něčím podivným? Bizarním? Možná trochu absurdním? Asi tak by se totiž dala vystihnout nová a z pochopitelných důvodů nepříliš propagovaná hra Way of the Dogg. V ní se Snoop Dog vrací ve svém oblíbeném médiu (hrách) k oblíbenému období (70. léta) z jiného média (filmů). A určitě za tím není závist, že RZA natočil Pěsti ze železa, podobnou poctu oldschool kung-fu filmům.

Problém je v tom, že Way of the Dogg vypadá opravdu, opravdu divně – přesvědčte se o tom v traileru uvnitř článku. Kreslená grafika doplňuje záhadný soubojový systém, který vlastně není bojovkou, ale rytmickou hudební hrou, do níž zhuleně melodickým hlasem Snoop Dog (nebo Master Snoop nebo Snoop Lion) recituje pouliční moudra. Příběh a hlavně jeho vyprávění také působí, jako kdyby ho rapper napsal v rauši. Pokud jste skalními fandy Snoop Doga, vězte, že hra vychází na iOS, PSN a XBLA.

...

A pokud by vám trailer nestačil, GamesRadar natočil všeříkající dvacetiminutové video hraní téhle prazvláštní hry. Jak je z něj vidět, Way of the Dogg umí překvapovat novými prvky, kterým nikdo nerozumí, ale protože jsou v jiných hrách, musí být asi i tady.

Tagy: bojovka hudební hry

Zdroje: GamesRadar

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.