zavřít

Sniper: Ghost Warrior 3 vám v instruktážním videu odhalí taje odstřelovačského řemesla

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Být profesionálním armádním odstřelovačem, to je hotová věda. Většinu času strávíte plížením, pečlivým výběrem pozice, průzkumem terénu, nebo štelováním optiky, a až po tom všem se konečně dočkáte zaslouženého 360 No Scope. Nebo možná spíš pomalu vydechnete, naposledy upravíte pozici zaměřovače a pak chladnokrevně stisknete spoušť, protože v gruzínském pekle Sniper: Ghost Warrior 3 nebude na žádné legrácky místo. Jen se schválně podívejte na instruktážní trailer.

Zdá se, že jednou z nejdůležitějších činností bude kroucení s fidlátky na dalekohledu. Optika musí být perfektně kalibrovaná vzhledem ke vzdálenosti nepřítele, jinak nemáte šanci trefit ani dveře od stodoly. Taky musíte vzít v úvahu směr a sílu větru, protože jak vás naučila třeba Pripjať v Call of Duty 4, při boji na extrémní vzdálenost vás mohou zradit i tyhle zdánlivě nepodstatné faktory.

Druhá poučka zní jasně – využívejte prostředí kolem sebe. Jednak je samozřejmě vždycky lepší si lehnout do trávy, aby vás nikdo neviděl a aby se vám tolik neklepala ruka. Ale pušku si můžete položit třeba i na zábradlí nebo kus zdi, a dosáhnete stejného efektu. Když se vám zadaří najít extra povedené místečko, můžete dokonce jednou kulkou zabít více nepřátel najednou. A kdybyste chtěli být extra elegantní, strčte do pušky speciální průrazné náboje, kterými prostřelíte klidně i železnou stěnu.

Abyste se dokázali v otevřeném světě dobře orientovat, musíte se skamarádit se svým jediným spojencem – létajícím dronem. Díky němu se můžete vznášet nad severní Gruzií, označovat si zlé povstalce, a dokonce hackovat jejich technologické vymoženosti. Pohled seshora vám navíc nabídne odlišnou perspektivu, díky níž třeba objevíte nejslabší místo v nepřátelské defenzivě a následně ho využijete se smrtícími důsledky pro nepřátele míru a Ameriky.

Zkrátka máte k dispozici všechno vybavení potřebné k záchraně svého uneseného bratra a zažehnání krvavé občanské války na Kavkaze. A to ještě není všechno – v budoucnu se můžete těšit na druhý díl videa plný dalších instrukcí a doporučení. Sniper: Ghost Warrior 3 vychází 4. dubna.

Tagy: stealth akční válečná

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.