zavřít

Smrt šípem není ostuda, ukazuje video z War of the Roses

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Vývojáři z Paradox a Fatshark ještě stále přijímají přihlášky do betatestu chystané...

Vývojáři z Paradox a Fatshark ještě stále přijímají přihlášky do betatestu chystané multiplayerové akce War of the Roses, kdyby vás po zhlédnutí následujícího minutového videa napadlo, že byste si krapet té brutální, pozdně středověké, rubanice docela rádi naordinovali s předstihem. Já bych se tomu v tuhle chvíli ani trošku nebránil, protože zbavit se negativní energie ve hře je vždycky lepší, než trestat vlastní pěstí nebohou zeď.

Tentokrát vás na ploše jedné minuty čeká důvtipně sestříhaný sled záběrů, které dávají jednoznačně najevo, že vývojáři se kapky té červené na obrazovce ani trošičku neštítí, a že rozhodně ve hře nepoteče z odřeného kolena po pádu z koně, či zakobrtnutí o kámen, ale z uťatých hlav, probodnutých hrdel a rozražených lebek i s přilbicemi.

 

Tagy: akční multiplayer

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.