zavřít

Sledujte záznam slavnostního předávání cen v anketě Česká hra roku 2016

iPhone Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V pátek 10. února došlo v pražském Divadle bez zábradlí k vyhlášení vítězů ankety Česká hra roku 2016. Večer moderovali Lukáš Grygar s Jirkou Králem a vítěze jednotlivých kategoriích už znáte ze stránek ankety nebo z našeho článku. Nyní se na záznam celého večera můžete podívat sami a zažít tak příjemnou atmosféru, jakou vytvořilo okolo 280 hostů, převážně z řad tuzemských vývojářů, kteří se kvůli vyhlášení výsledků sjeli z celé republiky.

Nejúspěšnější hrou letošního ročníku ankety se stala adventura Samorost 3, která si krom jiného odnesla i ocenění za nejlepší tuzemskou hru roku 2016. Porota však ocenila i celou řadu jiných her včetně Dark Train, American Truck Simulator nebo Chameleon Run. Podívejte se sami na záznam, který krom jiného obsahuje i vystoupení kapely známého hudebníka Floexe.

Tagy: bestof2016

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.