zavřít

Sledujte čtvrthodinové ukázky z Far Cry 3 a Tomb Raider

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Internet je kouzelná věc, protože vám může zprostředkovat zážitky jiných z velmi vzdálených míst. Díky internetu si tak nyní můžete prohlédnout čtvrthodinové ukázky z titulů Far Cry 3 a Tomb Raider, které redakce GamesRadaru pořídila o víkendu na PAXu v americkém Seattlu. V případě Far Cry 3 ukázky považuju za nejhodnotnější prezentaci rozlehlosti herního světa, která slibuje spoustu hodin bezcílného, ale zábavného bloumání.

PAX demo Tomb Raider neukazuje v zásadě nic extra nového, ale určitě se mezi vámi najdou tací, co si rádi prohlédnout mlaďounkou Laru bojující o život, padající imrvére na drž... ústa a lovící jeleny. Vzhledem k tomu, že jsou obě dema natáčená na kameru, tak kvalita obrazu a zvuku je poněkud nižší. Ale když je člověk zvědavý, tak leccos přehlédne.

Tagy: akční survival sandbox

Zdroje: GamesRadar

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.