zavřít

Skvělý trailer připomene, že Horizon: Zero Dawn vychází za dva dny

PlayStation 4

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Akční adventura v otevřeném světě, exkluzivita Sony, překvapení od Guerrilla Games, důvod, proč si koupit PlayStation 4 (Pro)… Horizon: Zero Dawn můžete nazývat různými způsoby, ale nejdůležitější je, že jde o skvělou hru. O tom se ostatně budete moci přesvědčit už za pár dní, přesněji 1. března, kdy hra vychází. Že se je nač těšit vám ukáže i povedený trailer, který se snaží o trochu víc, než jen sled akčních scén.

Ty tu sice dominují, ale celým videem se táhne nápad s kmenovými šamany, kteří oživují legendární příběhy o zrzavé lučištnici Aloy. Tedy příběhy, které vy odehrajete v rámci kampaně, která vám "pár" desítek hodin vydrží.

Na celém videu mi přijde důležité zdůraznit jednu věc. Všechny akční a stylové záběry, které v traileru vidíte, tedy momenty, kdy Aloy proskočí mezi nohama robosaura a ve skluzu pálí jeden šíp za druhým, nejsou jen záležitostí filmečků a předělových scén. Pokud budete dost šikovní, můžete úplně stejné kousky provádět i ve hře. 

Horizon: Zero Dawn je pro Sony velkou trefou do černého nejen z hlediska zájmu hráčů, ale také jako potenciální exkluzivita, která může nalákat spoustu lidí, kteří si ještě PS4 či její Pro verzi nepořídili. Jak ukazuje tento článek tento článek, v Pro verzi hry vypadá Horizon opravdu krásně a z hlediska hratelnosti je natolik kvalitní, že jako argument, proč si pořídit PS4 Pro může docela dobře fungovat. Ostatně, přesvědčíte se o tom už brzy v naší recenzi.

Tagy: sci-fi fantasy

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.