zavřít

Skvělý trailer připomene, že Horizon: Zero Dawn vychází za dva dny

PlayStation 4

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Akční adventura v otevřeném světě, exkluzivita Sony, překvapení od Guerrilla Games, důvod, proč si koupit PlayStation 4 (Pro)… Horizon: Zero Dawn můžete nazývat různými způsoby, ale nejdůležitější je, že jde o skvělou hru. O tom se ostatně budete moci přesvědčit už za pár dní, přesněji 1. března, kdy hra vychází. Že se je nač těšit vám ukáže i povedený trailer, který se snaží o trochu víc, než jen sled akčních scén.

Ty tu sice dominují, ale celým videem se táhne nápad s kmenovými šamany, kteří oživují legendární příběhy o zrzavé lučištnici Aloy. Tedy příběhy, které vy odehrajete v rámci kampaně, která vám "pár" desítek hodin vydrží.

Na celém videu mi přijde důležité zdůraznit jednu věc. Všechny akční a stylové záběry, které v traileru vidíte, tedy momenty, kdy Aloy proskočí mezi nohama robosaura a ve skluzu pálí jeden šíp za druhým, nejsou jen záležitostí filmečků a předělových scén. Pokud budete dost šikovní, můžete úplně stejné kousky provádět i ve hře. 

Horizon: Zero Dawn je pro Sony velkou trefou do černého nejen z hlediska zájmu hráčů, ale také jako potenciální exkluzivita, která může nalákat spoustu lidí, kteří si ještě PS4 či její Pro verzi nepořídili. Jak ukazuje tento článek tento článek, v Pro verzi hry vypadá Horizon opravdu krásně a z hlediska hratelnosti je natolik kvalitní, že jako argument, proč si pořídit PS4 Pro může docela dobře fungovat. Ostatně, přesvědčíte se o tom už brzy v naší recenzi.

Tagy: sci-fi fantasy

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.