zavřít

Sci-fi RPG Mars: War Logs vychází, upozorňuje video

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Docela sympatické sci-fi akční RPG Mars: War Logs si odkroutilo vývoj, takže kdo má zájem, může si hru už zakoupit na Steamu. PC verze je tedy venku a právě na ni upozorňuje nový trailer. Na Xbox Live a PlayStation Network by měla, podle tiskové zprávy, Mars: War Logs vyjít velmi brzy.

...

Na Steam stránce hry najdete i minimální hardwarové nároky, které jsou naprosto v pohodě a hru rozběhá snad každý. Doporučené nároky tam ale v tuhle chvíli chybí a minimálně z videí vypadá hra hodně pěkně, když všechno nastavíte na maximum. Pokud byste snad váhali jestli těch dvacet euro vysolit nebo radši ušetřit, tak můžete počkat, protože chystáme recenzi.

Tagy: akční sci-fi RPG kyberpunk

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.