zavřít

Schrodinger's Cat and the Raiders of the Lost Quark přivádí nejslavnější zvíře kvantové fyziky

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Máme tu asi vítěze pro nejdelší letošní název. A také asi nejšílenější. Schrodinger's Cat and the Raiders of the Lost Quark je novým projektem Team17, kteří spojili síly s nezávislým Italic Pig, aby vytvořili, snad vtipnou, akční plošinovku Schrodinger's Cat and the Raiders of the Lost Quark.

Jak vám název jasně napovídá, hlavní hrdinkou za níž budete hrát je Schrodingerova kočka, která je v dějové zápletce více podstatná a méně jen v teoretické rovině. Jak ale naznačuje i druhá část názvu o ztraceném kvarku, hra bude operovat se světem fyziky a samotná kočka bude kvůli experimentu svého pána zmenšená a otevře se před ní nový, miniaturizovaný svět – Částicová Zoo.

Kevin Beimers z Italic Pig, kteří budou asi hlavním hnacím motorem vývoje říká: „Já prostě miluju fyziku a vím, že nejsem jediný. S Raiders of the Lost Quark jsem se vydal na úžasné dobrodružství v subatomickém měřítku, které nadchne vědce i ty, kdo vědci nejsou, s hrdinou, s nímž se fandové fyziky jako já ztotožní.“ Hrdinská kočka (nebo kocour) bude využívat kvarky, aby vytvořila různé nástroje a bojové schopnosti, které při skákání, bojování a nebo řešení puzzlů využije.

Schrodinger's Cat and the Raiders of the Lost Quark vyjdou na PC v třetí čtvrtině tohoto roku a vy se můžete podívat na první trailer ze hry.

Tagy: akční plošinovka

Zdroje: Strategy Informer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.