zavřít

Různé druhy vidění v traileru na Sniper Ghost Warrior 2

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nový trailer na chystanou FPS Sniper: Ghost Warrior 2 se zaměřuje na možnosti, jak sledovat svůj cíl. Takže se postupně představí termovize, noční vidění, dalekohled a také vaše speciální schopnost vyplývající „ze zkušeností“, zapamatování si přesné pozice protivníka. Což zní hezky a v traileru vypadá velmi funkčně.

Jediné, co mě mrzí, je klasicky „herně“ zpracovaná termovize, která vám hezky uprostřed prostředí vypíchne jedinou postavu protivníka. Možná jsem byl moc náročný, ale od téhle hry jsem si sliboval trochu větší důraz na realismus, a když vám uprostřed džungle vyskočí „žhavé“ tělo uprostřed „ledového“ prostředí, je to zklamání. Termovize by měla představovat větší chaos a nutnost analyzovat to, co vidíte – což by byla větší výzva. Ale jinak hra vypadá díky CryEngine 3 pěkně a hlavně, zatím nepředvádí zběsilé přestřelky, nýbrž pečlivé plánování. Přesvědčíme se brzo sami, za týden hra vychází.

Tagy: FPS válečná

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.