zavřít

Runescape vstupuje do nové fáze své existence

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Na poli MMO je Runescape stálicí. Není tolik skloňovaná jako jiná MMO, ale drží se s námi už úctyhodných dvanáct let, což musí znamenat, že něco dělají tvůrci dobře. Tenhle free-to-play titul totiž dokáže opakovaně oslovit nemalé množství hráčů, kteří Runescape zajišťují existenci.

Runescape 3, jak se nové verze jmenuje, přenáší ještě více moci a volnosti do rukou hráčů. Pro Runescape se stala formulka „vše skrze hráče“ tak trochu zaklínadlem – které ale funguje. Trojka v názvu pak symbolizuje solidní grafické změny, předělání UI a další novinky. Kromě toho přijde v rámci trojky, která právě vychází, i nový event.

Event se jmenuje Battle of Lumbridge a rozdělí hráče na dvě frakce, které spolu budou soupeřit v získávání artefaktů jménem božské slzy. Po deseti týdnech se pak rozhodne o vítězi eventu. Pro Runescape hovoří ještě jedna věc – v záplavě MMO si drží svůj ani ne tak vizuální, jako pocitově specifický styl, který není vůbec od věci mít.

...

Tagy: fantasy RPG free-to-play mmo

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.