zavřít

Rhino v novém traileru z Amazing Spider-Mana

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Upřímně, o úspěchu hry Amazing Spider-Man, přidružené k premiéře rebootu Spider-Mana,...

Upřímně, o úspěchu hry Amazing Spider-Man, přidružené k premiéře rebootu Spider-Mana, nejsem ani trochu přesvědčen. Když se desetkrát spálíte, tušíte, že po jedenácté to bude zase horké... Nicméně tenhle trailer rozhodně není špatný. Samozřejmě, že nemá kvalita zpracování traileru nic společného s potenciální kvalitou hry, ale jde o dobrý klip, v němž se představuje jeden z kmenových padouchů série, Rhino. Prozatím vezměte za vděk verzí s německými titulky, časem se šprechtění zbavíme. Hra vyjde 26. června na PC, PS3 a X360.

 

Tagy: komiks akční filmová hra

Zdroje: VG247

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.