zavřít

Retro GamesPlay: Pavel s Honzou hrají klasickou rubačku Golden Axe

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konečně je pátek! Poslouchat dva týdny v kuse, jak se Pavel s Honzou přetahují, kdo bude při hraní klasické rubačky Golden Axe hrát za trpaslíka, už bylo na hranici únosnosti. Hlavně kvůli obskurním důvodům, proč by jeden či druhý za trpaslíka hrát (ne)měl. „Proč bys měl hrát za trpaslíka, když už trpaslík seš,“ snažil se marně o invektivu Pavel, kterou mu s podobným úspěchem vracel Honza. Oba dva přitom ví, že Golden Axe je i dnes parádní zábava bez ohledu na postavu, za kterou člověk hraje. Názorně vám to předvedou v následujícím retro gamesplay videu.

První díl v sérii Golden Axe vyšel bez pár měsíců přesně před 25 lety v automatové verzi, krátce poté se objevil na konzoli Sega Megadrive, na PC a snad trilionu dalších platforem. V mezičase vyšlo několik pokračování a spin-offů, naposledy třeba příšerná slátanina Golden Axe: Beast Rider pro PS3 a X360. Ale na tu raději zapomeňte, protože kluci v následujícím retro gamesplay videu provětrají výborný první díl.

Tagy: akční retro gamesplay kooperace

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.