zavřít

Retro GamesPlay: Pavel a Honza Olejník hrají klasiku The Lost Vikings

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Snad všichni máme puzzle hopsačku The Lost Vikings zafixovanou jako jedno z klasických děl raného Blizzardu (resp. Silicon & Synapse). Pamatujete se ale na podrobnosti? Dokážete třeba zpaměti vyjmenovat jména všech tří roztomilých Vikingů? Vybavíte si konkrétní hádanky, zejména ty nejvíce zapeklité? A co hudba, naskočí vám podkres ze hry, aniž byste podváděli přes video na YouTube? Pár výjimek se mezi vám možná najde, ale snad i ony se rádi podívají na následující retro gamesplay zaměřený právě na první díl The Lost Vikings.

Klasiku od Blizzardu bude s Pavlem hrát již tradičně Honza Olejník, moderní Viking, což dokládá jeho rudá hříva. Nikdy jiný není více povolaný pomoci trojici virtuálních souputníků s hledáním cesty domů. A kdybyste to nevěděli, The Lost Vikings si můžete zcela legálně stáhnout z Battle.netu.

Tagy: retro puzzle plošinovka gamesplay logická

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.