zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme kultovní temnou komedii Grim Fandango

PlayStation 4 Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Temná komedie Grim Fandango od Tima Schafera sice není mezi hrami od LucasArts, které lze nově koupit na GOG, ale dříve či později se v nabídce objeví. Pavel s Honzou však na ten slavný den čekat nebudou, stejně jako nebudou čekat, až Tim Schafer dodělá remasterovanou verzi této kultovní adventury pro PS4 a PC. Jednu z nejvtipnějších a nejvíce stylových adventur všech dob si pro vaši potěchu zahrají hned teď v dalším díle série retro gamesplayů.

Dobrodružství Mannyho Calavery v Zemi mrtvých z roku 1998 platí za jednu z posledních „velkých“ adventur, která vyšla před něčím, co se dá nazvat krachem na adventurní burze. Mainstreamoví hráči ztratili na dlouhá léta o adventury zájem, což ostatně dokládají i prachmizerné prodeje Grim Fandango, jakkoli jde o opravdu výjimečnou hru.

Tagy: retro adventura

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.