zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme klasické hry z prvního PlayStationu

PlayStation 2 PSOne PSP VITA

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na začátku prosince uplynulo dvacet let od zahájení prodeje první konzole PlayStation v Japonsku a ještě stále běží soutěž, ve které můžete jeden kousek získat. Mnohem důležitější ovšem je, že spousta her pro první PlayStation má pořád grády, můžete je hrát na PS Vita, PSP, PS3 i PS TV a minimálně Honza s Petrem vám to vřele doporučují. Aby vás k tomu ale náležitě motivovali, některé z nesmrtelných PSX her si dneska zahrají v tradičně pátečním retro gamesplayi. Které hry uvidíte?

PlayStation má příliš mnoho klasických her, než aby se daly obsáhnout všechny. Dnes se ale určitě dostane na WipeOut, Final Fantasy VII, Blood Omen: Legacy of Kain, Tekken, Resident Evil, Syphon Filter, Metal Gear Solid a další hry. Dalším hrám se pak budeme věnovat v některém z dalších dílů retro gamesplayů. 

Tagy: retro gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.