zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme automobilovou akci Driver

iPad iPhone PC PSOne

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdyby nebyl Driver, možná by nikdy nevznikla Watch Dogs. A spousta jiných her, které kombinují závodění v otevřeném městském prostředí s akcí a příběhem. Driver sice nebyla první hra tohoto ražení, ale stejně se nesmazatelně zapsala do paměti celé řady hráčů na PC i PlayStationu díky své, na tehdejší dobu, parádní grafice, výborném tempu, zábavě a skvělému napodobení feelingu akčních filmů s automobilovými honičkami. A to jsou kvality, kvůli kterým stojí za to si Driver zahrát v dalším díle našeho seriálu retro gamesplayů.

Záměrem tvůrců z Reflection bylo napodobit klasické hollywoodské trháky The Driver, Bullit nebo seriál Starsky and Hutch, protože v nich ve všech hraje auto a automobilové honičky zásadní roli. Povedlo se jim to perfektně, když v roli policajta v utajení Johna Tannera infiltrujete podsvětí a snažíte se přežít a vyřešit případ. Postupně se podíváte do Miami, San Francisca, Los Angeles a New Yorku, a pamětníci si možná vzpomenou, že si v rámci režisérského módu mohli jednotlivé situace přehrávat s vlastním nastavením kamer. Šlo o jeden z mnoha originálních prvků, které potrhly ostatní kvality hry, jak si předvedeme v následujícím videu.

Tagy: automobil akční Závodní

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.