zavřít

Remake Rise of the Triad rozhodně vypadá k světu

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Vždycky mi přišlo, že psychopatická střílečka Rise of the Triad nedostala tolik pozornosti, kolik si zasloužila. Několik postav, šílený design misí, zbraní (no vlastně všeho), brutální drajv, který vás hnal skrze levely... Jednoduše to byla vynikající, nepříčetná zábava. Ostatně, dnes se o tom můžete přesvědčit na GOG.com, kde se dá hra sehnat.

Pokud si chcete počkat a letité podání by vám nesedlo, skupinka jménem Interceptor Entertainment chystá moderní remake (jak už jsme psali). Nu a podle tohoto vývojářského deníku rozhodně nevypadá špatně. Moderní grafika, absurdní dimenze virtuálního násilí a milión a jedna cesta, jak zlikvidovat soupeře, jak se zdá, zůstaly. Ale samozřejmě, musí přijít ještě pes, protože bez něj by to nebylo to pravé RoTT.

Tagy: Indie humor remake FPS

Zdroje: Machinima

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.