zavřít

Rekapitulace událostí připomíná, že Crysis 3 má i příběh

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Kdo z vás hraje Crysis hry kvůli příběhu? Nebojte se, přiznejte se, nikdo vás za to peskovat nebude, i když si něco takového nedokážu dost dobře představit. Vlastně jsem při sledování níže uvedeného videa, které rekapituluje dosavadní události z Crysis, Crysis 2 a Warhead, zjistil, že si z příběhu či zápletky nepamatuju vůbec nic. Skoro jako by to všechno šlo jedním uchem dovnitř a druhým ven... Pokud jste na tom stejně, bude se vám tedy video velmi hodit, ale myslím, že stojí za podívání i v případě, že nějaké povědomí o dobrodružstvích Propheta přeci jenom máte.

Crysis 3 vychází tento čtvrtek pro PC, PS3 a X360. Na Games uvidíte recenzi singleplayeru z PC verze v pátek, za pár dní poté přineseme recenzi multiplayeru, a až poté se od nás dočkáte verdiktu a číselného hodnocení. Ve světě už samozřejmě recenze vyšly a zatím se nesou v poměrně pozitivní rovině: Crysis 3 podle nich neboří hranice možného, ale je to kvalitní střílečka s nádhernou grafikou (zejména v případě PC verze).

Tagy: pribeh akční postapokalyptická

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.