Rapové představení policejní práce v osmdesátkové detektivce Beat Cop
zdroj: Archiv

Rapové představení policejní práce v osmdesátkové detektivce Beat Cop

22. 7. 2016 12:25 | Video | autor: Petr Poláček |

Nejsem jistě sám, kdo ocení kreativní přístup k propagaci hry, když už jsme mu všichni dennodenně vystavení ze všech stran. Mám tím na mysli přístup, který jde dál za ten obvyklý rychlý sled dramaticky sestříhaných záběrů za zvuků dubstepu nebo zbastardizované skladby od nějakého známého interpreta. Příkladem příjemně tvůrčího přístupu, který ale zároveň funguje jako marketing, a bonusově ještě krásně představuje hru, je trailer na policajstkou odyseu Beat Cop od polského studia Pixel Crow. Přesvědčit se můžete sami.

Neposlouchám rap či hip hop, ale ani jeden z těchto stylů mi nevadí. V tomto případě navíc tvůrci rapováním představují většinu činností, které vás v roli policisty čekají. Na vymezeném prostoru svého okrsku budete rozdávat nebo odpouštět pokuty za nezaplacené parkování, kontrolovat stav vozidel, chytat zloděje, komunikovat s majiteli krámů i jinými lidmi na ulici, sbírat stopy a důkazy ke svému očištění a postupně tím tvořit svůj vlastní příběh.

Jako bývalý detektiv Jack Kelly, falešně obviněný z vraždy, máte 21 dní na to, abyste se v roli pochůzkáře rehabilitovali. A někdy to nebude jednoduché. Co uděláte, až vám někdo při kontrole vozu nabídne úplatek? Nebo když za vámi přijde fešácky vyfiknutý pán s napomádovanou hlavou a knírkem, abyste přimhouřil své bystré oko zákona před nějakým tím nekalým byznysem v zadní uličce?

zdroj: Archiv

Výsledkem vašich rozhodnutí může být krutý game over, ale možná to ještě zvládnete ukočírovat s pomocí dobrého vztahu s občany či podnikateli ve svém okrsku – je to však jenom jeden z několika ukazatelů, které svými akcemi v průběhu hraní ovlivňujete. Přesněji řečeno budete ovlivňovat, až Beat Cop vyjde někdy na podzim pro Windows, Linux a Mac.

Nejnovější články